Принцеса Лебідь

Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь
Принцеса Лебідь

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Казка-мюзикл
Автор – 
Ілля Пелюк
Режисер – 
Ілля Пелюк
Автор лібрето – 
Ілля Пелюк
Композитор – 
Олексій Харченко
Сценографія і костюми – 
Бориса Орлова
Хореографиня – 
Лідія Соклакова
Помічниця режисера – 
Анна Горшкова
Тривалість вистави – 
2 години 15 хвилин (з антрактом)
Прем'єра – 
21 грудня 2013

Одетт – героїня цієї казкової історії – дуже любить мріяти. Та вона й уявити собі не могла, що як тільки її мрії почнуть здійснюватися, на неї відразу звалиться ціла купа проблем.

Казка-мюзикл «Принцеса Лебідь» розповідає про подорож до кохання, яке завжди було зовсім поруч. Треба лише впізнати його та отримати як винагороду – за чесність, сміливість та щирість.

Принцеса Лебідь

Дійові особи та виконавці
Преса

Ялинки містом мчать

«…Театр дав повний карт-бланш молодим. Автор п'єси і постановник — студент Ілля Пелюк (учень Едуарда Митницького); молодий композитор — Олексій Харченко, молодий хореограф — Лідія Соклакова. Можливо, ця історія чимось нагадає "Лебедине озеро". Принаймні на головну героїню — дівчину Одетт — теж чекає казкове перетворення. У мюзиклі багато цікавих героїв, яких грають: Катерина Варченко, Станіслав Бжезинський, Олександр Ромашко, Олексій Нагрудний, Катерина Кістень, Володимир Кокотунов, Артем Мартинішин. Художник Борис Орлов зробив незвичайні костюми, наблизивши сюжет до сучасності.

Ілля Пелюк: «У 7-річному віці саме на казковій виставі маленька людина вирішує, чи любить театр»

У свої 22 роки Режисер Ілля Пелюк удостоєний «Київської пекторалі» за кращу дитячу виставу року — мюзикл «Принцеса Лебідь», поставлений у Київському академічному Молодому театрі. З уродженцем Мелітополя, що на Запоріжжі, талановитим театральним режисером, якого справедливо вважають відкриттям року, розмовляємо про те, скільки коштує визнання, як почувається молода людина, коли до неї приходить слава, і як з нею жити далі."

Фестивалі / Нагороди
2013
Лауреат театральної премії "Київська Пектораль 2013" у номінації "За кращу дитячу виставу"
Коментарі
Фото: facebook