Шафа

Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа
Шафа

Найближчі вистави

25червня, вівторок18:00
26червня, середа18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Танцювальний спектакль
Авторка – 
Олена Коляденко
Режисерка – 
Олена Коляденко
Хореографи-постановники – 
Костянтин Гордієнко, Назар Дідик
Художниця по світлу  – 
Марі Акопян
Тривалість вистави – 
1 година 30 хвилин (з антрактом)
Прем'єра – 
13 лютого 2016

Балет Олени Коляденко «Freedom Ballet» представляє свій захоплюючий спектакль під назвою «Шафа».

Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихід на сцену – це не просто танець: це життя, сповнене інтриг, пристрасті, драматургії, імпровізації, любові та краси. Це до біса емоційно, до міри саркастично, стильно, сучасно і приголомшливо відверто.

На сцені ви побачите 14 танцюристів, які експериментують з пластикою, світлом і музикою. Вони приміряють на себе різні образи і перетворюють будь-який ритуал на фарс. Вони втілюються у незліченну кількість життів, вони ніколи не повторюються, і вони відверті до межі. Мета їхнього нескінченного експерименту – пізнати себе настільки глибоко, щоб можна було обійтися без масок. Однак головним учасником експерименту є глядач. Той, що влаштувався в комфортній безпеці залу, дивлячись на освітлену сцену.

Шафа

Дійові особи та виконавці
Юлія Блажків, Каріна Манакова, Ірина Розумна, Катерина Самохіна, Катерина Фірсова, Марія Колосова, Анастасія Шамота, Катерина Смерека, Костянтин Гордієнко, Ігор Кулешин, Дмитро Коляденко, Олексій Базела, Максим Бондар, Микита Шаповал, Дмитрієнко Євгеній
Коментарі
Фото: facebook